«Моя зірочка. Перший рік» : новий мобільній додаток «Київстар» для здоров’я українців представили в Черкасах

10 липня в Черкасах Національній телеком-оператор «Київстар» презентував безкоштовній мобільний додаток «Моя зірочка. Перший Рік». Додаток створений у рамках соціальної програми «Мобільне здоров’я від «Київстар»».
Інформаційне наповнення додатку «Моя зірочка. Перший Рік» розроблено за участю провідних медиків, зокрема педіатрів України. У додатку „Моя зірочка. Перший рік” міститься великий масив інформації не лише щодо розвитку малюка, а й поради професійних психологів з основних питань взаємодії матері та дитини з рідними у післяпологовий період. Продукт також дозволяє стежити за розвитком малюка не лише батькам, а й при бажанні – ще трьом близьким людям.
 «Моя зірочка. Перший рік» : новий мобільній додаток «Київстар» для здоров’я українців представили в Черкасах

За словами PR- менеджера Київської філії компанії «Київстар»: Наталії Дадівєріної, «Моя Зірочка. Перший Рік» - це вже другий безкоштовній мобільній додаток, розроблений у рамках довгострокової соціальної програмі «Мобільне здоров’я від «Київстар»».
- Завдяки додаткам «Моя Зірочка» та «Моя Зірочка. Перший рік» вагітні жінки та батьки, у яких народилось маля, можуть отримати кваліфіковані поради досвідчених педіатрів щодо стану свого здоров’я та догляду за дитиною у найвідповідальніший період – час вагітності та період від народження до першого року життя малюка. Важливо, що вся інформація ретельно перевірена та засвідчена лікарями, - вважає Наталія Дадіверіна.
 «Моя зірочка. Перший рік» : новий мобільній додаток «Київстар» для здоров’я українців представили в Черкасах

За допомогою «Моя Зірочка. Перший Рік» молоді батьки дізнаються про психофізичний розвиток дитини, навички та вміння, які маля має набути від самого народження до перших 12 місяців. Тут знайдуться поради щодо годування грудним молоком та графік перших прикормів дитини; інформацію про купання, фізичні вправи, прогулянки; графік щеплень та опис поведінки до і після вакцинації, - все те, що так необхідно знати мамі та татові для здорового розвитку малюка. Крім того, «Моя Зірочка. Перший рік» підкаже, як розпланувати свій день, нагадуватиме про час годування крихітки. Зручною особливістю є й те, що можна підключити до свого мобільного додатку трьох близьких людей і завдяки синхронізації додатків між телефонами усі вони одразу дізнаватимуться про найменші зміни в житті малюка.
Як відзначив на зустрічі головний лікар пологового будинку №1-2 у Черкасах Володимир Зеленько, для мами, особливо тієї, яка народила вперше, дуже важливо мати оперативний доступ до інформації про здоров’я малюка, а можливість приїхати в поліклініку може бути не завжди. Та й запитання часом виникають чисто побутового характеру.
- Новий додаток забезпечить її такою інформацією, - зазначив Володимир Зеленько. - Вся інформація добре систематизована і містить кваліфіковані рекомендації саме від лікарів, з урахуванням сучасних світових стандартів та українського досвіду до прикладу, у додатку «Моя Зірочка. Перший рік» педіатри дають вичерпні відповіді на ті питання, що найчастіше звучать з вуст молодих батьків на консультаціях у клініках. Тому з упевненістю можна сказати, що користувачі отримають гарного помічника, підключивши такий додаток.
 «Моя зірочка. Перший рік» : новий мобільній додаток «Київстар» для здоров’я українців представили в Черкасах

«Кілька місяців тому я встановила на свій смартфон «Мою Зірочку», - розповіла Олена Ленькова, користувач додатку «Моя Зірочка» для вагітних. - Вона допомагає стежити за моїм фізичним станом. Наприклад, за допомогою розділу «Моє здоров’я» я отримую інформацію щодо своєї норми ваги та щомісяця можу контролювати зміни у дозволених межах. Після народження дитинки обов’язково встановлю собі ще й «Моя Зірочка. Перший Рік».
Простий та зрозумілий інтерфейс, систематизована інформація – все це робить додатки «Моя Зірочка» та «Моя Зірочка. Перший рік» найкращими порадами для вагітних та батьків у догляді за немовлям. Додатки підходять для смартфонів з операційними системами IOS та Android (від 2.1) та доступний для скачування в AppClubвід «Київстар» (безкоштовнійтрафік), в AppStore, і в GooglePlay.
12.07.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter