2 жінки з гуртожитку "Темпу", яким відключили газ, розпочали голодування в центрі Черкас

2 жінки з гуртожитку "Темпу", яким відключили газ, розпочали голодування в центрі Черкас У четвер, 11 липня, перший заступник міського голови Віктор Беззубенко зустрівся з двома мешканками гуртожитку по вул. Горького,4 – Людмилою Косенко та Ларисою Стасенко. Як повідомляють у Черкаському МВК, жінки на знак протесту проти відключення в їх оселях газу оголосили голодування.
Приводом суперечки стала ситуація з продажем їх гуртожитку, який раніше належав ПАТ «Темп», комерційній структурі «Праймбуд». Нові власники вирішили робити ремонт у гуртожитку, який потребує виселення його мешканців. Оскільки, як виявилось, будинок продали разом з людьми, які там роками були прописані.
Проте обіцянкам про виділення іншого житла, куди тимчасово – на час ремонту – переселять людей, повірили не всі родини, які мешкали у цьому гуртожитку. Адже люди побоюються, що після переселення, назад до свого колишнього житла вони вже не повернуться. Отож продовжують й надалі жити у гуртожитку.
Тоді як нові власники звернулись до «Черкасигаз» про відключення будинку від газу. Але людей, які й досі проживають там, ніхто про це не попередив. І ось вже тиждень – з 4 липня – ті сидять без газу.
З огляду на це на знак протесту дві мешканки цього гуртожитку – Людмила Косенко та Лариса Стаценко оголосили голодування.
Віктор Беззубенко відразу запросив протестувальниць до перемовин у зал засідань Черкаської міської ради, на зустрічі також був присутній прокурор м. Черкаси Олександр Маслюк.
Під час обговорення ситуації, що склалась, Віктор Анатолійович запевнив жінок, що міська влада зі свого боку буде всіляко сприяти у захисті інтересів мешканців цього будинку.
Зокрема, розповів, що особисто звернувся до керівництва «Черкасигаз», аби в найближчий час вирішити це питання та поновити газопостачання у гуртожитку. А також, визначити механізм переведення оплати послуги за користування газопостачанням з юридичної особи (якою нині є власник – компанія «Праймбуд») на безпосередніх користувачів – мешканців гуртожитку. Аби ті, уклавши відповідні договори з «Черкасигаз», вже по власних рахункам сплачували за газ.
Також Віктор Беззубенко пообіцяв у стислі терміни зустрітись з керівництвом ПАТ «Темп» та «Праймбуд», аби обговорити ситуацію, що склалась у гуртожитку по вул. Горького,4, та захистити права його мешканців.
11.07.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter