Беззубенко відсеквестрував "остапобендерівські" ідеї Одарича: грошей на "діамантові" світлофори та великі шахи в бюджеті немає

Беззубенко відсеквестрував "остапобендерівські" ідеї Одарича: грошей на "діамантові" світлофори та великі шахи в бюджеті  немаєЯк інформують у прес-службі Черкаського МВК, а найближче засідання міської ради планують винести питання секвестру міського бюджету розвитку. За прогнозами фінансистів, невиконання бюджету розвитку Черкас становитиме близько 24-25 мільйонів гривень. Тож і видатки потрібно коригувати.
Перший заступник міського голови Віктор Беззубенко провів нараду із керівниками структурних підрозділів, аби з’ясувати, які пункти Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста не будуть виконані цього року, а відтак і видатки на них можна зняти.
- Ми проводимо аналіз, аби визначити ті дії, які є найменш актуальними із запланованих на цей рік, звертаємо увагу саме на ті, де ще не розпочаті жодні дії, не розроблені проекти, не приступали до робіт і не укладали угод, - зазначає Віктор Беззубенко. – Нам потрібно секвеструвати 25 мільйонів гривень.
Серед видатків, які пропонують на секвестр: встановлення нових світлофорів (близько 9 мільйонів гривень), реконструкція вулиці Хрещатик, оздоблення фасаду школи № 17, встановлення великих шахів та інші.
11.07.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter