Щоб не горіло, як торф`яники, черкаська влада хоче засипати сміттєзвалище на Пацаєва

Щоб не горіло, як торф`яники, черкаська влада хоче засипати сміттєзвалище на ПацаєваЗа інформацією прес-служби Черкаського МВК, ситуація із пожежею на сміттєзвалищі на вул. Пацаєва дещо покращилась. На сьогодні вдалось частково загасити пожежу, кількість скарг від жителів зменшилася. Цього досягли завдяки постійному поливанню окремих ділянок займання. Однак цих заходів недостатньо для повної ліквідації пожежі. Шляхи вирішення проблеми розглядали на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
- Ми спільно із пожежниками дійшли згоди, що єдиний оптимальний варіант загасити пожежу на цьому сміттєзвалищі – це гарно пролити місця водою, а потім зверху засипати шаром ґрунту, аби не допустити потрапляння кисню, - зазначає заступник міського голови Павло Карась. – Адже лише полив водою не дає можливості повністю загасити пожежу, адже там тривалий час складували відходи, які нині горять як торф’яники. І горіти там може ще кілька років.
Міська влада планує за місяць-півтора завезти на сміттєзвалище необхідну кількість ґрунту, розрівняти його та утрамбувати. Це дозволить вирішити питання пожеж.
11.07.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter