Черкаські Міндоходи б`ють себе в груди: гроші з підприємців "збивають" не вони, а таємничі телефонні шахраї

Черкаські Міндоходи б`ють себе в груди: гроші з підприємців "збивають" не вони, а таємничі телефонні шахраї Головне управління Міндоходів у Черкаській області звертає увагу громадян та бізнесу на те, що на території області діють шахраї, які, представляючись керівниками державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів, вимагають гроші у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії.
Так, протягом останніх двох місяців зловмисники телефонували, зокрема, черкаським, золотоніським, уманським підприємцям. Про надходження п’яти з таких дзвінків з вимаганням грошей підприємці повідомили керівництво відповідних державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів для відповідного реагування.
8 липня Головне управління Міндоходів у Черкаській області оприлюднило офіційну позицію щодо дзвінків суб’єктам господарювання від імені керівників державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області. Зокрема, ГУ Міндоходів в області категорично заявило про непричетність працівників Міндоходів області до телефонних дзвінків з погрозами суб’єктам господарської діяльності, зокрема Одарич Анжелі Августинівні.
Водночас, Головне управління Міндоходів у Черкаській області закликає черкащан бути пильними і зваженими, не піддаватися на провокації лжепрацівників Міндоходів. А в разі надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників Міністерства з будь-якими незаконними вимогами, слід повідомляти про це за номером телефону сервісної лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34.
11.07.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter