Мрія Жмаєва: на пляжі, де заборонено купатися, облаштувати спортивні майданчики і генделики

Як інформують у Черкаському МВК, ініціативу директора департаменту містобудування Черкаської міської ради Артура Савіна щодо залучення представників бізнесу до облаштування черкаських пляжів підтримало комунальне підприємство «Черкаські ринки» та її директор, депутат міської ради Денис Жмаєв.
- Наше комунальне підприємство готове сьогодні розпочати роботи з облаштування черкаських пляжів. Першим проектом у нашій роботі ми бачимо пляж «Пушкінській», - зазначає Денис Жмаєв. - Разом з підприємцями ми розробили власне бачення того, як саме має виглядати комунальний пляж в співпраці із місцевим бізнесом. Окрім стандартного прибирання території пляжу, ми хочемо створити необхідний мінімум умов, як для активного проведення дозвілля, так і просто пляжного відпочинку.
Зокрема, на території пляжу «Пушкінський» планують розмістити міні-футбольне, баскетбольне та волейбольне поля. Також будуть облаштовані тимчасові пункти громадського харчування, які працюватимуть лише влітку, а на осінньо-зимовий період демонтуватимуться.
За словами Дениса Жмаєва, підприємців будуть залучати на умовах прибирання своєї визначеної частки пляжу з обов’язковою рекультивацією піску, чищення дна річки, а також створення зон активного відпочинку.
Мрія Жмаєва: на пляжі, де заборонено купатися, облаштувати спортивні майданчики і генделики

- Вважаю, що цей проект повинен реалізовуватись саме через комунальне підприємство, - наголошує директор КП «Черкаські ринки». - Адже таким чином буде визначено єдиного відповідального за пляж, який слідкуватиме за процесом організації пляжного відпочинку громади міста на визначеній території. І головне, що цей пляж ніколи не стане приватним, адже власником комунального підприємства є громада міста.
Як ми вже повідомляли, черкаська СЕС заборонила купатися на Пушкінському пляжі через високий вміст у воді кишкової палички.
10.07.2013 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter