Тупий та ще тупіший...100 черкаських регіоналів прибрали пляж, купатися на якому санстанція заборонила 2 тижні тому

Черкаська міська організація Партії регіонів з гордістю повідомляє, що до свята Івана Купала партійні активісти прибрали територію пляжу «Пушкінський». Щоправда, вже 2 тижні купатися в Дніпрі на цьому пляжі через кишкову паличку не можна. Але - партія сказала – «нада»! Однак не сказала - навіщо...

Як інформують у прес-службі Черкаської міської організації Партії регіонів, один із найбільш відвідуваних – і найбільш захаращених міських пляжів Черкас – «Пушкінський– у рамках акції «Чисте довкілля» прибрали напередодні свята активісти Черкаської міської організації Партії регіонів.
6 липня понад 100 партійців – із лопатами, сокирами, пакетами для сміття – вийшли на суботник на територію пляжу «Пушкінський».
Як пишуть у прес-службі регіоналів, поки представники інших політичних сил лише гомонять про брудні міські пляжі та розмірковують, як би було добре їх прибрати, а натомість їх вистачає тільки помахати прапорами на черговому мітингу, активісти міської організації Партії регіонів вже дбають про чистоту місць відпочинку.
Тупий та ще тупіший...100 черкаських регіоналів прибрали пляж, купатися на якому санстанція заборонила 2 тижні тому

- Сьогодні активісти міської організації Партії регіонів проводять акцію “Чисте довкілля”. Ми прибираємо території пляжів та прилеглі до них ділянки, де відпочивають черкасці. Наше місто має чудовий природній ландшафт, який потрібно зберігати і за яким потрібно доглядати. Своїм прикладом ми також хочемо залучити інші політичні сили та небайдужих містян, хто ходить відпочивати на пляж, – зазначив голова Черкаської міської організації Партії регіонів Володимир Ходак.
Регіонали із задоволенням впорядковували територію пляжу, виривали бур’яни, знищували амброзію, збирали сміття, щоб потім відпочивати на чистому піску, а не у горах сміття.
- Сьогодні ми допомагаємо місту. Ми прийшли на пляж у день Івана Купала, щоб прибрати територію, і увечері молодь змогла прийти і відсвяткувати цей день у чистоті. Від спільної роботи на благо черкасців та від спілкування один з одним ми отримуємо справжнє задоволення, – поділилася член Партії регіонів Світлана Крилова.
Від Провінції: як відомо, вже 2 тижні, як в дніпровській воді в районі пляжу «Пушкінський» вміст кишкової палички в 5 разів перевищує норму. 1 липня в.о. мера Черкас Віктор Білоусов пообіцяв знайти й покарати мешканців з вулиці Пушкінської, які виливали свої фекалії в Дніпро.
08.07.2013 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:10 08.07.2013 Aleksandra:
Ну а что здесь плохого - убрать самый загаженный пляж? Что нелогичного? Естественно, если не убрать там, где грязно - станет еще грязнее. Виноваты и заслуживают порицания те, кто там нагадил - а не те, кто убирал.