Прощавай, літо? На пляжах Дахнівки, Соснівки та на Пушкіна лютує кишкова паличка

Прощавай, літо? На пляжах Дахнівки, Соснівки та на Пушкіна лютує кишкова паличка  У Черкасах небезпечно купатись у Дніпрі поблизу трьох пляжів: «Дахнівський», «Соснівський» та «Пушкінський». Про це застерігають міські санепідеологи. Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, у дніпровій воді поблизу цих пляжів днями було виявлено істотне перевищення вмісту кишкової палички.
Головний державний санітарний лікар м. Черкаси Василь Загородній повідомив, що проби річкової води, взяті фахівцями Черкаського міського відділення обласного лабораторного центру Держсанепідслужби на всіх черкаських пляжах, виявили у трьох зразках значне перевищення вимог по бактеріологічному складу. Зокрема, індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) уп’ятеро перевищує допустимі норми.
Небезпечною для купання виявилась вода у Дніпрі поруч з пляжами «Дахнівський», «Соснівський» та «Пушкінський».
З огляду на це головний державний санітарний лікар Черкас виніс постанову про тимчасову заборону використання водойми поблизу цих пляжів. Також згідно з приписами балансоутримувачі пляжів повинні терміново встановити на небезпечних пляжних територіях попереджувальні знаки для відпочивальників.
08.07.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter