У Черкасах 30 громадських активістів вийшли на підтримку жителів Врадіївки

Минулої п`ятниці в Черкасах три десятки громадських активістів принесли до управління внутрішніх справ області листівки з текстом Кодексу честі працівника органів внутрішніх справ України. Залишили їх при вході у будівлю, приклавши камінцями.
Акцію організувала президент обласного благодійного фонду "Наддніпрянський фонд" Анна Харченко. Через соціальні мережі дівчина звернулася до жителів обласного центру аби разом підтримати врадіївчан.
У Черкасах 30 громадських активістів вийшли на підтримку жителів Врадіївки

"Ідея з'явилася, коли під постом про Врадіївку почалося обговорення і люди почали говорити, а хто б вийшов у нас в Черкасах? Не жбурлятись чимось, не бити вікна, а мирно висловити свою думку. МВС та судова система потребують реформ — це ми сказали сьогодні, - коментує Анна Харченко, після травми дівчина пересувається у інвалідному візку. - Мої близькі стикалися з неправомірними діями міліції, і тут в Черкасах таке було. Їм погрожували і справи далі не пішли".
Зібравшись біля Соборного парку, учасники акції рушили колоною до Управління МВС. Тут кожен залишив свою листівку, які закінчувалися питанням "Шановний працівник внутрішніх справ! А ти живеш згідно кодексу честі?"
Ніхто з міліціонерів не вийшов до активістів. Після цього люди пройшлися до пам'ятника Тарасу Шевченку на Театральній площі.
"Ніхто з міліціонерів не вийшов, то прибиральниця камінці забирати зі сходів прийде і прочитає листівки. Комусь та й розкаже", - говорять між собою жінки.
За годину люди розходяться.
"Думав буде чоловік 500, - каже Віталій Зінченко, приїхав на акцію з села Руська Поляна Черкаського району. - Людям це не цікаво. Я розчарований. Бояться, зневірилися, мабуть".

Ірина Патлатюк gazeta.ua
08.07.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter