Суд відібрав землю у канівського кооперативу "Дніпровські сади", який нахабно вперся на 6,5 гектарах узбережжя Дніпра

Суд відібрав землю у канівського кооперативу "Дніпровські сади", який нахабно вперся на 6,5 гектарах узбережжя ДніпраГосподарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та скасовано незаконне рішення Канівської міської ради, яким обслуговуючому кооперативу «Дніпровські сади» в оренду до 2020 року із правом подальшої передачі земельної ділянки у власність надано 6,5 га земель водного фонду, а також договір оренди земельної ділянки, що укладений на підставі вказаного рішення. Про це інформують у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.
Суд погодився з доводами Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та зобов’язав суб’єкта господарювання звільнити землі водного фонду та передати їх Канівській міській раді.
«Вказану земельну ділянку кооператив мав на меті викупити та у подальшому по частинам продати приватним фізичним особам. Таким чином, незабаром на узбережжі Дніпра з’явилось б нове елітне котеджне містечко, однак прокуратура та суд стали на заваді цим планам», - зазначив Черкаський міжрайонний екологічний прокурор Дмитро Чустрак.
За словами прокурора, ринкова вартість даної земельної ділянки складає близько 5 млн грн.
05.07.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter