СЕС: У Черкасах працюють 7 пляжів, один - закрито

СЕС: У Черкасах працюють 7 пляжів, один - закрито Як інформують у Черкаській ОДА, на 1 липня фахівцями Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області погоджена експлуатація 8 пляжів (у м. Черкаси – пляжі «Дахнівський», «Соснівський», «Пушкінський», «Рив’єра», «Смілянський», міські пляжі у м. Ватутіне та Чигирин, пляж ДОК «Придніпровський» с. Чапаєвка, Золотоніського району). Триває підготовка до відкриття пляжу «Митницький» у м. Черкаси та міського пляжу у м. Кам’янка.
У червні нинішнього року з акваторії пляжів санепідслужбою досліджено 43 проби води, з них у 1 (2,3%) пробі (пляж «Пушкінський» м. Черкаси) виявлені відхилення від встановлених нормативів за мікробіологічними показниками (вміст лактозопозитивної кишкової палички склав 24000 в 1дм3, при нормативі не більше 5000).
У зв’язку виявленими порушеннями вимог санітарного законодавства головним державним санітарним лікарем м. Черкаси була винесена постанова про тимчасову заборону використання пляжу «Пушкінський» для купання до нормалізації показників якості річкової води, на адресу балансоутримувача пляжу направлений припис із відповідними пропозиціями, встановлений контроль виконання.
04.07.2013 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter