У "білоусівців" -зміна пріоритетів: капремонту Хрещатика - ні, ремонту Пагорба Слави - так

У "білоусівців" -зміна пріоритетів: капремонту Хрещатика - ні, ремонту Пагорба Слави - так Відремонтувати Пагорб Слави, якому вже понад півстоліття, вирішила міська влада цього року. Про це інформують у прес-службі Черкаського МВК.
Зокрема, за словами заступника міського голови Бориса Євмини, буде приведена до ладу частина пагорбу з боку Долини Троянд.
– Річ у тім, що у зв’язку із дощами та штучним поливом квіткового гербу міста – виникла вимоїна, – розповідає Борис Євмина. – Тому було вирішено, що герб ми створимо з мармурової крихти, і таким чином припинимо руйнування через надмірне зволоження.
Також оновлять оглядовий майданчик, до якого облаштують комфортні сходи. Приведуть до ладу і плитку у підніжжя Пагорбу Слави. Крім того, додадуть декоративної підсвітки.
– Особливу увагу приділимо меморіальним плитам, – підкреслив заступник міського голови. – Адже більшість з них просіла, стерлися літери імен воїнів-героїв. Зараз на ці всі роботи ми розробляємо проектно-кошторисну документацію. У планах завершити реконструкцію до кінця року.
02.07.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter