На індиферентній Черкащині Дню Конституції найбільше раділи в Уманській виправній колонії

Якщо судяти по повідомленню прес-служби черкаських тюремників, то на Черкащині, котра індиферентно поставилася до чергової річниці прийняття «дутої» Конституції України, був таки острівець урочистості й натхнення – в Уманській виправній колонії...

Як інформує прес-служба ДПтС України в Черкаській області, 28 червня святкова атмосфера наповнила Уманську виправну колонію. Цього дня, крім відзначення державного свята Дня Конституції, засуджені жінки вітали з завершенням навчання випускниць загальноосвітнього та професійно-технічного навчальних закладів, котрі діють при установі.
На індиферентній Черкащині Дню Конституції найбільше раділи в Уманській виправній колонії

Святкову лінійку відкрила вітальною промовою заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Наталія Хлівнюк:
- Надзвичайно приємно, що сьогодні 20 жінок здобули повну середню освіту, а ще 75 - професію. Від щирого серця бажаю вам, щоб знання та вміння, котрі ви отримали, відбуваючи покарання, допомогли налагодити повноцінне життя на волі! - побажала засудженим Наталія Павлівна.
Також випускниць вітали заступник директора загальноосвітньої школи № 14 міста Умані, на базі якої діє ЗОНЗ - О. Смірнова та директор ПТУ - М. Левицький.
На індиферентній Черкащині Дню Конституції найбільше раділи в Уманській виправній колонії

Крім цього, до Дня Конституції було приурочено підбиття остаточних підсумків конкурсу на кращу швачку, котрий тривав у колонії. За високі показники у виробничій діяльності заохочення у вигляді подяки від директора підприємства УВК -129 отримала засуджена Н. Завада.
Після офіційного вручення грамот, атестатів, свідоцтв та дипломів, розпочалась концертна програма. Просто під відкритим небом, лунали пісні, виконувались танці та авторські сценки у виконанні таких же позбавлених волі жінок. У виступах розкривались теми молоді, освіти, конституційних прав, котрі вдало поєднувались з жартами та веселощами.
На індиферентній Черкащині Дню Конституції найбільше раділи в Уманській виправній колонії

В Уманській виправній колонії склалась добра традиція - до кожного свята жінки готують концертно-розважальну програму. Цим задоволені і самі засуджені, адже святкового настрою у виправних закладах бракує чи не найбільше, і адміністрація установи всіляко заохочує подібні заходи.
Наталія Хлівнюк зазначає, що на засуджених позитивно впливає не лише емоційне піднесення від культурно-масового заходу, а й сама підготовка до концерту чудово організує жінок, розвиває творчий потенціал та дає змогу відволіктись від буденних справ.
02.07.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter