Як в Умані вербують "тітушків"

Як в Умані вербують "тітушків"Сьогодні ми говоримо за Тітушка, якого помітили, коли той бив журналістку. Почали говорити за чемпіона Європи Стрижака, який відзначився стріляниною у Первомайську під час штурму ланів Корнацького та на ОВК у банді "журналістів Пилипишина".
Але усі вони, як виявляється – не випадкові учасники буремних подій, яких наймають час від часу. А бійці своєрідної “Білоцерківської секти” під назвою “Будуємо світ”. Про це у «Вечірній Умані» пише Володимир Гамалиця.
"Секта" має тренувальні бази, замасковані під спортзали та спортивні клуби. А основи її діяльності дуже нагадують аргентинських та гватемальських "ескадронів смерті"... І реалізовувати схему деякі функціонери з боку влади розпочали не зараз. А ще рік назад... Задовго до “боксерської охорони” Уманської міськради та “спортивної охорони” облдержадміністрації.
Саме рік назад до Умані завітали “спеціалісти з набору кадрів”. Які “зачищали” місцеві спортзали та шукали “надійних, сильних та слухняних”.
Один з тих, кому пропонували зробити “уманський відділ” та “набрати хлопців” був мій товариш. Ось що він розповідає.
- Тоді я працював в одній з охоронних фірм. До мене зателефонували з Білої Церкви та сказали, що потрібно зустрітися. Приїхало двоє. Вони почали розповідати, що у мене є “шанс життя”. Що по Черкаській області буде відкриватись філія “охоронної фірми” з назвою “Будую світ”. І що це вже всеукраїнська організація з “серйозним підходом”, що власником є якийсь “генерал”. І що є тренувальні бази в Одесі, до складу входять багато спортсменів, спецназівців та “досвідчених людей”. Розповіли, що буде гарна зарплата, регулярні тренування на морі. І що взагалі, такий шанс припадає раз у житті. Я попрохав кілька днів на роздуми та порадився із своїм шефом. Його реакція була така – це не “охоронна фірма”, а “бригада”. Я передзвонив та відмовився. А уже зараз побачив цього хлопця під час акції “Вставай, Україна” в Києві. Той хлопець керував “лисою охороною” регіоналів.
Вочевидь, вони таки знайшли тих, хто організував як в Умані, так і в інших містах, “осередки”. Інакше, як пояснити, що органи влади відразу у багатьох містах країни, немов “за командою” опинилися “під охороною” спортсменів? В Умані охороною міськради зайнялися спортсмени одного з найуспішніших боксерськіх клубів...
Які по-суті взяли на свої плечі функції правоохоронних органів. І їх не чіпає міліція...
27.06.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter