У житті - за "понятіямі", на сцені - за Конституцією...Черкаська "знать" відзначила День Конституції

У житті - за "понятіямі", на сцені - за Конституцією...Черкаська "знать" відзначила День Конституції 26 червня в приміщенні Палацу культури «Дружба народів» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України. Як інформують у прес-службі Черкаської облради, привітати жителів Черкащини з державним святом прийшли голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, голова обласної ради Валерій Черняк, члени колегії облдержадміністрації та президії обласної ради, депутати обласної ради, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, жителі міста й області.
Біля входу до Палацу культури на огляд громадськості були представлені виставкові експозиції робіт майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкащини. А в холі приміщення гостей урочистостей зустрічали учасники інструментального колективу Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького.
Вітаючи присутніх зі святом, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зазначив, що в ці дні громадяни нашої країни відзначають одне з найголовніших свят нашої держави – День Конституції, чим віддають данину історичній даті, що започаткувала новий виток в історії незалежної України.
– Ця подія, беззаперечно, стала визначальною в історії українського народу та розвитку демократичної держави. Важливі зміни й досі успішно продовжуються. Особливо зримо вони постали з 2010 року – часу приходу до влади команди Президента України Віктора Януковича. Вирішальним чином це проявилося в організації державної влади. І чи не найголовніше – припинилося протистояння між гілками влади, навпаки – спостерігається їх консолідація на всіх рівнях, – наголосив Сергій Борисович. – Варто зазначити, що Черкащина достойно зустрічає свято. Рік, який нас віддаляє від минулорічного свята ознаменований важливими подіями, значним переліком добрих справ в області.
Далі Сергій Тулуб відзначив відкриття окремих об’єктів та зміни в соціально-економічному житті області, що відбулися за останній рік. Зокрема, почав діяти діагностично-консультативний центр на базі обласної лікарні з найсучаснішим обладнанням, безоплатними послугами якого уже скористалися понад 40 тисяч черкащан; було введено в дію Центр реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч в обласній дитячій лікарні; індекс промислової продукції за п’ять місяців цього року перевищив стовідсотковий рубіж; область тримає провідні позиції в державі за обсягами продукції агропромислового комплексу, а виконання нових соціальних ініціатив Президента дало змогу збільшити охоплення дітей дошкільною освітою до 97% та майже половину дітей – шкільною освітою та інші зміни.
Голова облдержадміністрації принагідно вручив почесні нагороди та цінні подарунки з нагоди свята. Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав журналіст газети «Молодь Черкащини» Леонід Туменко, а голову обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Олександру Теліженко було нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Ряду працівників області було вручено почесні звання «Заслужений діяч науки і техніки України», «Заслужений лікар України» та «Мати-героїня», а також – Почесні грамоти облдержадміністрації.
У свою чергу, голова обласної ради Валерій Черняк також вручив окремим жителям області Почесні грамоти обласної ради.
Після завершення офіційної частини урочистостей гості переглянули святковий концерт, під час якого виступили лауреати Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів та аматорські колективи – ансамблі танцю, співочі гурти й хорові колективи з різних куточків Черкаської області.
27.06.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter