В.о. Білоусов дав ряд цінних в.о. керівних вказівок, як упорядкувати Черкаси

В.о. Білоусов дав ряд цінних в.о. керівних вказівок, як упорядкувати Черкаси Сьогодні на ранковій оперативній нараді в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Білоусов дав низку доручень своїм заступникам та керівникам структурних підрозділів.
Зокрема, як інформує прес-служба Черкаського МВК, Віктор Білоусов вважає, що прибирання міських автошляхів, особливо центральної частини, необхідно проводити водою із Дніпра.
Він доручив заступнику міського голови Павлу Карасю вивчити всі «за» і «проти» такої практики. КП «Черкасиводоканал» має розібратись, чому не працює фонтан на площі 700-річчя та здійснити усі можливі заходи, аби його відродити.
- Я прошу з’ясувати і пояснити, чому досі не проведено тендер на ремонт тротуарів та внутрішньобудинкових територій, - зауважив Віктор Білоуосов. – Ці роботи уже потрібно виконувати. Також звертаю увагу відповідальних осіб на такі важливі проекти, як будівництво пляжу для інвалідів, житла в мікрорайоні «Яблуневий», реконструкції стадіону, аварійного будинку по вул. Гагаріна, 45.
Віктор Білоусов звернув увагу, на те, що останнім часом «загальмувалась» робота муніципальної інспекції. Стовпи та зупинки громадського транспорту буквально заліплені різними оголошеннями та плакатами. Секретар міської ради дав доручення департаменту муніципальної інспекції активізувати роботу щодо контролю за благоустроєм міста.
25.06.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter