Білоусов, хто керує в місті? "Парковщик" Радуцький представив колективу 34-ї школи нового-старого директора

Білоусов, хто керує в місті? "Парковщик" Радуцький представив колективу 34-ї школи нового-старого директораЧитаючи дану новину, головне не зареготати…
Сьогодні педагогічному коллективу навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа I-III ступенів -ліцей спортивного профілю №34» директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький представив нового – старого директора Віталія Дейнегу (про унікальну ситуацію в цьому навчальному закладі ми вже писали).
Олександр Романович, який паралельно із обрізанням гілочок та висаджуванням кущів у парках і скверах, глибоко вникає в проблеми ремонту внутрішньо-будинкових мереж, а тепер, виявляється, починає придивлятися до галузі освіти, зачитав наказ Департаменту освіти й науки Черкаського МВК про призначення Дейнеги.
Директора Департаменту освіти Ірини Топчій та начальника міськно Євгена Степко, завдяки яким 34-та школа 2 роки жила в цілковитому бедламі, на зустрічі з коллективом не було.
Від Провінції: не здивуємося, якщо незабаром Сашко Радуцький на зборах колективу Черкаського зоопарку представить нового директора – із сімейства віслюків…
20.06.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter