15 березня Черкаський "Демальянс" зареєструє в міськвиконкомі 6-метровий інформаційний запит

6-ти метровий інформаційний запит від імені 300 Черкащан мають зареєструвати 15 березня у міськвиконкомі активісти Черкаського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс». У такий спосіб молоді люди намагаються змусити міську владу виконати свою обіцянку і розмістити розклади руху на всіх зупинках громадського транспорту Черкас.
Кожен бажаючий мав змогу підписатися під запитом протягом 2 днів на площі перед міськвиконкомом та біля будинку торгівлі. Останні 30 граф запиту можна буде заповнити 11.00 біля приміщення міськвиконкому15 березня. Після цього рівно о 12.00 запит потрапить до міської влади, що протягом 5-ти робочих днів має надати інформацію 300 Черкащанам, які залишили свої дані на шести-метровому пано про розради руху по вказаних ними зупинках.
Активісти сподіваються: таким чином міські чиновники переконаються, що простіше вивісити розклади руху на всіх зупинкам, ніж надавати їх окремо щоразу при зверненні зацікавлених городян. З цією метою не обов’язково замовляти дороговартісні металеві таблички – наголошують організатори – достатньо розмістити чіткі розклади руху на звичайному папері А4 вже на наявних часто пустуючих стендах під прозорим пластиком. При будь яких корегуванням маршрутів їх можна буде оперативно корегувати, роздрукувавши зміни на звичайному принтері та розмістивши на зупинках. Тому доцільно було б передбачити такі стенди під прозорим пластиком і на інших зупинках громадського транспорту.
Акція відбувається в рамках кампанії громадського тиску «Розкладам руху на зупинках бути» за підтримки МФ «Відродження» та Товариство фахівців з промислового менеджменту.
15 березня Черкаський "Демальянс" зареєструє в міськвиконкомі 6-метровий інформаційний запит
14.03.2012 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter