У Лисянці "шевченківські" 450 тисяч хочуть "освоїти" на ремонт центральної площі

У Лисянці "шевченківські" 450 тисяч хочуть "освоїти" на ремонт центральної площі Як інформує Про Головне, в рамках підготовки до 200-річчя Тараса Шевченка райцентр Лисянка має отримати 450 тисяч грн. На ці гроші влада вирішила зробити ремонт площі Миру в центрі Лисянки.
Для цього потрібно рішення селищної ради Лисянки. Як зазначає видання, зараз із депутатами ведеться «робота», щоб вони підтримали виділення 450 тис. грн. на ремонт площі.
«Щоб вплинути на уми простих лисянчан підключили інформаційного важковаговика — районку «Понад Тікичем». От у свіжому номері вже й проводять підготовчо-зомбувальну роботу улесливими словами, мовляв, як ви жили, люди, з такою площею Миру до цього часу? Згадали й про місцевих торговців, які своїм виглядом, бачте, псують картину. Та й справді, нічого вам, лисянчани, торгувати у наметах, ви пройдіть поряд, там же є чудові павільйони, які належать близьким родичам посадових осіб селищної ради. А то у них виторгу немає. Неподобство.
Отак, плануючи вбити одразу 2 зайців — і грошей розжитися, й підприємців викинути, селищна влада «обробляє» депутатів, а ті страх як не хочуть своїм голосуванням підтримувати майбутній «дерибан». І де подітися — тиснуть з усіх боків, погрожують кого роботи позбавити, кому в бізнесі накапостити. Методи нашої влади всім давно відомі», - пише Про Головне.
19.06.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter