У Черкасах втретє пройшло Свято морозива від ТМ «Рудь»

У суботу 15 червня в центрі Черкас, на Соборній площі, компанія «Рудь» організувала «Свято морозива №1». Свята морозива від ТМ «Рудь» - ПАТ «Житомирський маслозавод» - вже стали традиційними і проводяться щороку по всій Україні, зокрема, втретє - у Черкасах.
У Черкасах втретє пройшло Свято морозива від ТМ «Рудь»

Петро Рудь, Президент ПАТ «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь»:
«Свято морозива №1 від компанії «Рудь» вже восьмий рік поспіль радо вітає гостей по всій Україні. Кожного року ми намагаємось догодити нашим найменшим та найвимогливішим споживачам не тільки своєю продукцією, а й оригінальними веселощами, конкурсами, розвагами та сюрпризами. Свято Морозива – це гучна подія, яка не тільки дарує радість, але й зближує родини, створюючи простір для взаємного спілкування, єднання та відпочинку. Компанія «Рудь» і надалі продовжуватиме підтримувати традицію Свята Морозива в рамках своїх соціальних і благодійних програм».
У Черкасах втретє пройшло Свято морозива від ТМ «Рудь»

Захід відбувався за активної підтримки Черкаської облдержадміністрації та обласної ради, партнером «Свята морозива №1» виступила дистрибуційна компанія «Ходак».
Свято Морозива в Черкасах тривало аж 5 годин! На цей час Соборна площа перетворилося на маленьку країну «Рудь» із «традиційною» валютою – «рудиками». Кожен гість свята, який збирав раніше упаковки морозива «Рудь» або купував морозиво на самому святі, мав змогу обміняти упаковки на «рудики» і «придбати» собіна них розваги. Організаторами було підготовлено багато цікавого: оригінальні аквагрим та миттєве тату, модні зачіски, куточок дитячої творчості, магазин Сувенірів «Рудь» та веселі клоуни, слоник Пустунчик та корівки Маняша. Особливий подарунок від ТМ «Рудь» отримала 6-річна черкащанка, Віолета Діденко, яка виграла конкурс «Почесний гість Свята морозива» в соціальній мережі «Одноклассники» та отримала в подарунок ящик морозива від ТМ «Рудь». Загалом свято зібрало понад 15 000 учасників. Веселощі тривала до самого вечора. Компанія «Рудь» довела, що вміє дарувати радість!
У Черкасах втретє пройшло Свято морозива від ТМ «Рудь»

Аналогічне «Свято Морозива» має відбутися у 70 містах України.
18.06.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter