Білоусов виводить владу в "тінь": нарад перед відеокамерами у мерії Черкас більше не буде

Білоусов виводить владу в "тінь": нарад перед відеокамерами у мерії Черкас більше не будеЯк інформують у Черкаському МВК, у зв’язку з нераціональним використанням робочого часу керівниками окремих служб, департаментів та структурних підрозділів міськвиконкому, ранкові наради, які щоранку проходили в міськвиконкомі, припиняються.
Таке рішення прийняв секретар міської ради, в.о. міського голови Черкас Віктор Білоусов. Не всі служби та структурні підрозділи міськвиконкому знаходяться в одному приміщенні, тому деякі керівники втрачають по 1,5 – 2 години робочого часу, аби добратися на нараду та взяти у ній участь.
- Практика проведення таких нарад показала, що іноді зміст нарад формується штучно, для «галочки», а керівники підрозділів просто втрачають робочий час замість того, щоб на місці вирішувати поточні питання», - коментує своє рішення Віктор Білоусов. – «Щодня такі наради не потрібні, оскільки інколи ми просто втрачаємо час, та й критичної маси актуальних питань не набирається». Натомість зберігається формат проведення щотижневих розширених нарад по вівторках за участю всіх керівників структурних підрозділів .
Крім того, замість щоденних ранкових нарад Віктор Білоусов проводитиме планірки із заступниками міського голови. Це не означає, що вирішення актуальних питань буде гальмуватися . Навпаки, чиновники матимуть більше часу на оперативне вирішення питань, не втрачаючи часу на сидіння на кількагодинних нарадах.
При цьому Віктор Білоусов запевняє, що інформацію стосовно найактуальніших проблем міста та про шляхи і результати їх вирішення громадськість отримуватиме в повному обсязі.
18.06.2013 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter