Радуцький вимагає притягти до кримінальної відповідальності директора «Проелектробуд-2000» Халая

Радуцький вимагає притягти до кримінальної відповідальності директора «Проелектробуд-2000» Халая Як відомо, керівник черкаських парків і скверів Олександр Радуцький глибоко розбирається в актуальних питаннях поточного ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж будинків у Черкасах. Його останній запит з приводу однієї з фірм, що працює на цьому ринку, звично вражає глибиною аналізу та витонченістю формулювань...
Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, депутатський запит до прокурора Черкаської області озвучив на сесії міськради Олександр Радуцький. Справа стосується ПП «Проелектробуд-2000» і директора Володимира Халая. На переконання депутата, ця структура працює не на розвиток міста.
– Зазначу, що протягом 2012 року ПП «Проелектробуд-2000» надавало КП «Придніпровська служба утримання будинків» та КП «Соснівська служба утримання будинків» послуги щодо технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж будинків, які перебувають на балансі вищевказаних підприємств, а також здійснювало освоєння бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт КП «Центральний стадіон», – каже Олександр Радуцький. – Зробивши аналіз надходження бюджетних коштів на це підприємство, я прийшов до висновку, що протягом 2012 року на рахунки організації від КП «Придніпровська СУБ» за вищевказані послуги надійшло 1 814 881 грн. та 2 008 391 грн. від КП «Соснівська СУБ».
При цьому, як повідомляє депутат, ПП «Промелектробуд-2000» протягом 2012 року перераховувало кошти для закупівлі товарів, користувалося послугами у підприємств, які мають явні ознаки фіктивності та займаються конвертацією грошових коштів, отриманих від бюджетних установ міста та комунальних підприємств, а саме:
1. ТОВ «Компанія «Мармур ЛТД», зареєстроване за адресою: м. Київ, вул. Охтирська, 6-А, кімната № 6 (приміщення гуртожитку), яке перебуває в стані припинення державної реєстрації, за місцем реєстрації не знаходяться, місцезнаходження керівника не відоме – у сумі 913 тис. грн.
2. ТОВ «Фірма «АСІА» та ТОВ «Тесей ЛТД», які зареєстровані за однією адресою: м. Київ, вул. Зоологічна, 4-А, офіс № 139 (адреса масової реєстрації), за місцем реєстрації не знаходяться, місцезнаходження їх керівників не відоме – у сумі 2 млн. 796 тис. грн. і 400 тис. грн., що у сумі складає 4 млн. 109 тис. грн.
– У зв’язку з вищезазначеним, прошу перевірити озвучені мною факти та у разі їх підтвердження притягти до кримінальної відповідальності директора ПП «Промелектробуд-2000» згідно з чиним законодавством, – сказав Олександр Радуцький.
Депутатський запит підтримала більшість народних обранців Черкаської міської ради.
18.06.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter