У Черкасах у приватному домоволодінні вилучено 7,5 тонн неякісного тютюну

Співробітниками головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Черкаси спільно з працівниками податкової міліції Миколаївської області в ході відпрацювання оперативної інформації встановлено та знешкоджено міжрегіональну групу по незаконній переробці та реалізації неякісних товарів підакцизної групи, а саме тютюнової продукції, шкідливої для життя та здоров’я громадян.
Як інформують у прес-службі ДПС області, було встановлено, що група осіб здійснювала закупівлю відходів виробництва на підприємствах-виробниках тютюнової продукції, використовуючи реєстраційні документи одного із сільських господарств Черкащини, яке займалося утилізацією відходів та використовувало закуплені тютюнові відходи для удобрення сільськогосподарських угідь.
У домоволодінні громадянки м. Черкаси, яка входила до складу злочинної групи, виявлено підпільний цех по незаконному виробництву тютюнової продукції, де здійснювалася переробка тютюнових відходів з метою подальшої реалізації продукції.
Перероблений небезпечний тютюн (розфасований в поліетиленові мішки) реалізовували через розгалужену мережу оптово-роздрібних реалізаторів, які знаходяться на території Черкаської та Миколаївської областей.
Загалом, в результаті проведених обшуків виявлено та вилучено з незаконного обігу неякісної тютюнової продукції вагою близько 7,5 тон на близько 200 тисяч гривень.
13.03.2012 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter