Справедливість рвуть! На газетярку від вільних демократів напав непізнаний одаричененависник

Як повідомляють у прес-службі партії вільних демократів, невідомий чолов’яга з незрозумілих причин перешкоджав волонтерці ПВД роздавати містянам черговий випуск газети «Справедливість». Він виривав з її рук газети, а саму дівчину – штовхав.
На розі вулиць Шевченка та Смілянської 20-річна Світлана Король щодня роздає нові примірники газети «Справедливість». Дівчина вже має постійних читачів, які беруть у неї газету з найсвіжішими новинами. Світлана розповідає, що досі з перехожими ніяких неприємних інцидентів не траплялося.
Люди спокійно беруть газети та йдуть у своїх справах. Дехто зупиняється й запитує, за кого газета та що в ній можна почитати, - каже Світлана.
Однак пригода, що трапилася днями, не на жарт налякала волонтерку. У вівторок, як завжди, Світлана пропонувала черкасцям новий номер «Справедливості». Ні з того ні з сього до неї підійшов якийсь чолов’яга й почав виривати з її рук газети.
Справедливість рвуть! На газетярку від вільних демократів напав непізнаний одаричененависник

- Я навіть не зрозуміла, що трапилося. Невідомий поводився дуже агресивно, він виривав та жмакав газети. А потім взагалі штовхнув мене й навіть хотів вдарити. Я відбігла від нього. На щастя, на допомогу прийшла жінка, яка поруч продавала квіти. Вона пригрозила, що коли той не відчепиться від мене, то викличе міліцію, - згадує Світлана.
Згадка про правоохоронців схоже налякала бешкетника, й він ніби припинив свої напади та подався геть. Однак не встигла спантеличена дівчина заспокоїтися, як неадекватний чоловік знову повернувся.
-Поки мене захищали перехожі, він гамселив стопер, штовхаючи його і кулаками, і ногами, - пригадує Світлана.
Невідомо, чим би все скінчилося, якби поруч не проходив наряд міліції. Завбачивши правоохоронців, люди почали кликати на допомогу. Лише стражам порядку вдалося втихомирити неадекватного перехожого.
13.06.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter