Прес-клуб: Ринок на Пастерівський вже тиждень в облозі міліції на підставі "помилково підписаного" листа Беззубенка

Прес-клуб: Ринок на Пастерівський вже тиждень в облозі міліції на підставі "помилково підписаного" листа Беззубенка Як інформують у Черкаському прес-клубі, із минулого тижня торгові павільйони на вулиці Пастерівській працюють в облозі із 50 правоохоронців. Починаючи із минулого четверга – 6 червня - і по сьогодні, із 4 години ранку і до 19 години вечора, тривають тотальні перевірки правоохоронцями всіх підприємців, що знаходяться на торгівельному майданчику. Правоохоронці перекрили усі під’їзди до місця торгівлі, обмеживши доступ продавцям і покупцям. На самому початку облоги, у четвер, о 22.30, до торгівельного майданчика на Пастерівській під’їхав евакуатор, що привіз 4 бетонні блоки 2,5х0,5 метрів – але перекрити ними «намертво» під’їзди до павільйонів підприємці перешкодили.
Також, працівники міліції повідомили, що із понеділка проводитимуть конфіскацію товару, який продається на Пастерівській.
Як підставу для всіх цих дій підприємцям демонструють лист секретаря міської ради до начальника Соснівського РВВС, підписаний – втім - одним із заступників міського голови, без вказівки прізвища цього самого заступника. Проте саме цей лист, текст якого логічно не зобов’язує до настільки кардинальних дій, став причиною того, що правоохоронці, які мають запобігати злочинам на території міста, «оселилися» на вулиці Пастерівській.
Сьогодні, у понеділок, 10 червня, коли міліція усталено з’явилась на ринок о 4 ранку, підприємці зібрались і поїхали під мерію. О 7.00 вони зустрілись із секретарем Черкаської міської ради Віктором Білоусовим, який пояснив, що жодних вказівок (у тому числі – письмових) щодо вчинення будь-яких дій стосовно торгівельного майданчика на Пастерівській та його підприємців міська влада правоохоронцям не давала.
- 10 червня на ім’я начальника Соснівського райвідділку Черкас надійшов лист за підписом першого заступника міського голови Віктора Беззубенка - що попередній лист, який став причиною перевірок «відкликаю…як помилково підписаний». Проте, і 11 червня, і у наступні дні перевірки торгівельного майданчика триватимуть – нібито, з метою «відпрацювання по особах кавказької національності», - зазначає лідер ініціативної групи підприємців із вулиці Пастерівської Олександр Островський.
Тож підприємці сповнені рішучості відстоювати свої права, пікетуючи мерію, облдержадміністрацію та обласне УМВС. А розпочати планують із сесії міської ради 13 червня, на якій депутати планують розглянути ситуацію, що склалась із облогою Пастерівської.
12.06.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter