Карась виніс вирок черкаським дорогам: ми будемо ремонтувати їх постійно!

Карась виніс вирок черкаським дорогам: ми будемо ремонтувати їх постійно!У Черкасах триває поточний ремонт доріг. Ямковий ремонт здійснюють дві організації-переможці тендерів: Черкаський асфальтно-бетонний завод та ПП «Дорстрой».
Як повідомляють у Черкаському МВК, на міських автошляхах працюють 4 бригади. На сьогодні на поточний ремонт закладено 5,2 мільйони гривень, із них 1,5 мільйони гривень - кошти міського бюджету, 3,7 млн грн. – субвенція із обласного бюджету.
Як зазначає заступник міського голови Павло Карась, до кінця липня планують провести ямковий ремонт доріг по всьому місту.
- Але це означає, що тоді припиниться поточний ремонт, - наголошує Павло Карась. – Він триватиме постійно, адже навіть на відремонтованих ділянках можуть з’являтись нові ямки. Ми не будемо чекати, доки вони збільшаться у розмірі, а одразу оперативно асфальтуватимемо.
Сформовано графік ямкового ремонту доріг у Черкасах на червень. Насамперед ремонтують вулиці із більшим навантаженням транспорту, потім – із менш жвавим рухом. Після проведення ремонту доріг комунальники розпочнуть ремонт тротуарів та внутрішньодворових територій, в’їздів у двори.
Ознайомитися з переліком вулиць, які підлягають ремонту, можна тут.
11.06.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter