Виконком вимагає від ТРЦ "Любава" відновити пошкоджений тротуар

Виконком вимагає від ТРЦ "Любава" відновити пошкоджений тротуар Відновлення тротуару та за необхідності – встановлення огорожі вздовж алеї по бульвару Шевченка напроти торговельного центру «Любава» стане темою зустрічі, яка відбудеться між заступником міського голови Борисом Євминою та керівниками ТЦ «Любава» та КП «Черкасиводоканал», інформує прес-служба Черкаського МВК.
Як пояснив заступник міського голови Борис Євмина, до вирішення питання щодо відновлення дорожнього покриття ділянки алеї по бульвару Шевченка (від вул. Б.Вишневецького до вул. Кірова) залучені керівники цих установ. Адже кожна зі сторін певним чином мала відношення до нинішнього стану алеї.
- Хоча й так зрозуміло, що саме вантажівки та фури, які завозили товар до ТЦ «Любава» виїжджали на узбіччя алеї, руйнуючи тротуарне покриття. Про що свідчили сліди від коліс великогабаритного транспорту. Тому саме торговий центр має займатись відновленням тротуару на цій алеї. Тим паче – вона розташована у безпосередній близькості до цього закладу. І це, можна так сказати, в їхніх інтересах, адже це – їхнє обличчя, – зауважив Борис Григорович.
Аналогічної думки дотримується і директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, пояснюючи, що підрядні організації, які винаймав ТЦ «Любава» для підведення до закладу мереж водопостачання та водовідведення, частково пошкодили асфальтне покриття на пішохідному тротуарі по бульвару Шевченка (з парного боку, де пролягають каналізаційні труби). А також – на вказаній ділянці алеї, де прокладали труби водопостачання.
- Наше підприємство безпосередньо жодних робіт з прокладання мереж водопостачання та водовідведення для ТЦ «Любава» не здійснювало. Цим займались найняті ними підрядні організації. Тоді як КП «Черкасиводоканал» видав технічні умови для підведення труб на воду та каналізацію до торгового центру, вказавши точки підключення до вуличних мереж, які пролягають по бульвару Шевченка, – розповів Сергій Володимирович.
За його словами, після завершення робіт на згаданій ділянці алеї було здійснено часткове асфальтування тротуарного покриття. Проте надовго його не вистачило. Оскільки вантажні фури, які курсували до торгового центру, виїжджали просто на алею, руйнуючи покриття. Тому саме цей заклад і має займатись приведенням цієї ділянки алеї до належного стану. З огляду на наявні факти виїзду великогабаритного транспорту на її територію, логічно було б розглянути встановлення обабіч неї декоративної огорожі.
11.06.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter