Дем’яненко проінспектував Черкаську в/к №62

Дем’яненко проінспектував Черкаську в/к №62Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, сьогодні Геннадій Дем’яненко відвідав Черкаську виправну колонію № 62. Під час візиту його супроводжували начальник обласного управління ДПтС в області Анатолій Грищенко та начальник колонії Андрій Волошин.
Візитери перевірили, як були усунуті порушення, виявлені під час перевірки в травні поточного року, а також дотримання конституційних прав засуджених осіб. Оглянуто всі корпуси установи: житлові відділення засуджених, подвір’я для прогулянок, їдальню та медичну частину.
Крім того, прокурор особисто здійснив прийом засуджених та запропонував їм висловити скарги чи побажання стосовно дій адміністрації установи і умов відбування покарання. Зокрема, два засуджені клопотали про їх умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.
Перевіркою законності рішень комісій щодо застосування до одного із засуджених, передбачених законом пільг, встановлено, що комісією безпідставно відмовлено у направлені матеріалів до суду для вирішення питань умовно-дострокового звільнення.
На вказане рішення прокурором внесено подання з вимогою їх скасування.
Довідково: Протягом минулого та поточного року на усунення порушень режимних вимог на адресу керівництва виправної колонії внесено 5 актів прокурорського реагування, за наслідками яких 7 посадових осіб пенітенціарної служби притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
07.06.2013 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter