Київський апеляційний адмінсуд визнав законним претензії ветеринарів до підприємця, що утримує павільон на ринку на Пастерівській

Київський апеляційний адмінсуд визнав законним претензії ветеринарів до підприємця, що утримує павільон на ринку на ПастерівськійЯк інформують у Черкаському МВК, порушення законодавства України, які були встановлені управлінням ветеринарної медицини в місті Черкаси під час планового обстеження павільйону з продажу сільськогосподарської продукції на ринку на вулиці Пастерівській, Феміда визнала об’єктивними.

Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив претензії до підприємця Островського О.О. з боку управління ветеринарної медицини.

Своєю ухвалою суд залишив без задоволення його апеляційну скаргу, а також без змін постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 19 червня 2012 року.

Нагадаємо, перевіркою від 19 квітня 2012 року на ринку було встановлено, що:
– відсутній дозвіл органу державного ветеринарно-санітарного нагляду на введення потужностей в експлуатацію;
– ринок не забезпечений в повній мірі водою;
– не забезпечено реалізацію товарів у спеціальних (позначених) зонах з продажу окремих видів продукції: овочів, фруктів, м’яса і битої птиці, яєць, молочної продукції, риби, меду, олії тощо;
– відсутній холодильник-ізолятор;
– столи для продажу с/г продукції не вкриті матеріалами, що дозволені МОЗ для вказаних цілей;
– в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи відсутня гаряча вода;
– адміністрація торгівельного павільйону не забезпечує підтримання відповідного санітарного стану місць торгівлі.

У зв’язку з цими порушеннями, ветеринари зобов’язали підприємця Островського О.О. призупинити роботу торгівельного павільйону в частині реалізації необроблених харчових продуктів.
06.06.2013 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter