Черкаська "Служба чистоти" йде за допомогою до колекторів, щоб "вибити" з черкащан понад 1 мільйон гривень боргу за вивіз сміття

Черкаська "Служба чистоти" йде за допомогою до колекторів, щоб "вибити" з черкащан понад 1 мільйон гривень боргу за вивіз сміття Як інформують у Черкаському МВК, комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» має намір співпрацювати з колекторськими фірмами. У такий спосіб комунальники прагнуть зменшити заборгованість населення за вивезення сміття. Загалом нині черкасці заборгували КП «Черкаська служба чистоти» понад 1 млн. грн.
За словами директора КП «ЧСЧ» Олександра Варденського, щодо кожного боржника підприємство звертатиметься в Господарський суд.
— Сума заборгованості стала катастрофічною. На початок березня жителі приватних домоволодінь заборгували близько 300 тис. грн., а мешканці багатоповерхових будинків – майже 850 тис. грн. Рівень проплат складає десь 70%, - розповів Олександр Варденський.
— Ми вимушені зараз шукати колекторські компанії, які візьмуться за роботу з боржниками. Нині юристи нашого підприємства активно вивчають законодавчу базу, - зазначив Олександр Варденський.
12.03.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:16 13.03.2012 Fatigas:
Чего уж там... обращайтесь сразу в Международный уголовный суд. Тщательнее нужно изучать, тщательнее. (: