Спритна прокуратура вже опротестувала рішення Кам`янської сесії міськради про звільнення Тірона

Спритна прокуратура вже опротестувала рішення Кам`янської сесії міськради про звільнення Тірона 27 травня 2013 року Апеляційним судом Черкаської області Кам’янського міського голову визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення.
Як інформують у прокуратурі Черкаської області, вказана особа займалася підприємницькою діяльністю, чим порушила вимоги ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
В результаті чого, відповідно до ч. 1 ст. 172-4 КУпАП на службовця, спецпідрозділом УСБУ в області складено протокол про вчинення корупційного правопорушення.
4 червня поточного року рішенням сесії міської ради мера міста Кам’янка було звільнено з займаної посади за власним бажанням.
Проте, відповідно до ч. 1 п. 3-1 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дострокове припинення повноважень міського голови необхідно було здійснити на підставі набрання законної сили рішенням суду про притягнення його до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення.
З огляду на викладене, прокуратурою внесено подання на рішення сесії Кам’янської міської ради щодо приведення його у відповідність згідно з законом.
05.06.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter