Дружина Одарича: У Сергія був тиск 175/110

Дружина Одарича: У Сергія був тиск 175/110 Екс-мер Черкас 46-річний Сергій Одарич проходить обстеження і лікування у столичному медичному центрі "Універсальна клініка "Оберіг". 28 травня його госпіталізували з діагнозом гіпертонічний криз, повідомляє gazeta.ua.
— Ми приїхали на вихідні до батьків і були на Дні Києва. Сергій Олегович мав зустрічі по комісії з Верховної Ради, яка приїде в Черкаси. Увечері недобре почувався. Тонометра, щоб виміряти тиск, дома немає. Тому вранці звернулися в клініку. Тут обслуговуємося три роки, — каже телефоном у середу дружина 46-річна Анжела Августівна. — Показники тиску були 175/110. Лікарі крапельницями збили до нормального, але вчора і сьогодні зранку він знову підскочив до 140/100. Яка причина, поки що не зрозуміло. Це може бути не лише нервове напруження, а й нирки чи інші якісь фактори.
У четвер екс-мера обстежили під навантаженням, аби побачити, як за таких умов працюють судини.
— Сьогодні Сергій Олегович уперше за останній період виспався. Бо завжди просинається о шостій ранку. Читає книжку про Черчилля. До всього, що з ним відбувається, ставиться філософськи. Він — борець. Плавав на великі дистанції. Тому має характер людини, яка мусить досягати мети через "не можу", — додає Анжела Августівна.

Любов Карнарук
31.05.2013 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter