Запитання дня: Скільки треба встановити майданчиків та провести свят, щоб Жуковську перестали ототожнювати зі зривом виборів у жовтні 2012-го?

Як інформують у прес-службі ПАТ «Азот», у підшефній ПАТ «АЗОТ» Черкаській спеціалізованій школі № 18 відбулося подвійне свято – 24 травня пролунав останній дзвоник, а ще пройшло урочисте відкриття новенького дитячого ігрового майданчика, подарованого підприємством у рамках укладеної 15 травня угоди.
Почесними гостями свята стали Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Леонідович Скляров та Почесний Президент підприємства Валентина Борисівна Жуковська, які разом з директором школи Василем Грищенком перерізали символічну стрічку перед майданчиком.
Як зазначив директор школи Василь Грищенко, в районі, де вона знаходиться, немає ніяких місць дозвілля для дітей, тому в такому майданчику була гостра необхідність і користуватися ним будуть не тільки учні школи, а й усі діти мікрорайону.
Нагадаємо, що це не перший дитячий майданчик, встановлено «Азотом» у Черкасах, проте він відрізняється тим, що виготовлений на самому підприємстві. У комплект входять гірки, містки, спуски, лази, гойдалки ...
– Цей майданчик особливо цінний для нас, тому що він перший, – зазначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Думаю, що він принесе радість і задоволення нашим дітям. А якщо будуть якісь побажання щодо вдосконалення майданчиків, наприклад, встановити додаткові гойдалки, ми будемо відгукуватися.
Запитання дня: Скільки треба встановити майданчиків та провести свят, щоб Жуковську перестали ототожнювати зі зривом виборів у жовтні 2012-го?

Всі роботи з виготовлення майданчиків проходять безпосередньо на підприємстві: від розробки проектної документації, виконаного проектно-конструкторським відділом ПАТ «АЗОТ», до пакування готової продукції. На сьогодні ПАТ «АЗОТ» вже виготовив 3 комплекти дитячих майданчиків, ще два знаходяться в процесі виробництва. Собівартість одного майданчика – 180 тис. грн. Всього цього року заплановано виготовити 15 майданчиків.
Випробування готових конструкцій також проводилося на території підприємства у пристосованому для цього корпусі 443 (територія цеху М-9), майданчики якого були вільні. Фахівці централізованого відділу технічного контролю (ЦВТК) розробили спеціальні методики випробувань для визначення динамічних та статичних характеристик обладнання. Підприємство отримало також санітарно-епідеміологічний висновок Міністерства охорони здоров'я України, яким підтверджується безпека конструкцій для дітей.
Від Провінції: запитання для допитливих і небайдужих – скільки потрібно встановити майданчиків, організувати й провести фестивалів та свят, щоб в Черкасах Жуковську перестали ототожнювати зі зривом виборів у жовтні 2012 року?
31.05.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter