Бондаренко завершив святу справу Булатецького: У Черкаській міськраді зняли турнікети

Бондаренко завершив святу справу Булатецького: У Черкаській міськраді зняли турнікети Починаючи з 30 травня вхід до міської ради Черкас буде вільним. Про це інформує член Черкаського виконкому Анатолій Бондаренко, пише Про Головне.
- Ми обговорили це питання із членами виконкому та погодилися з думкою громадян, що турнікети не повинні стояти на заваді до спілкування з місцевою владою, - вважає А. Бондаренко. Міська рада — це орган місцевого самоврядування, а не режимний об’єкт. Ми вимагали такого рішення вже давно, але колишнє керівництво виконкому разом з Одаричем боялося йти на відкрите спілкування з черкащанами. Ми ж людей не боїмося. Навпаки, вважаємо, що влада для того й існує, щоби чути громадян».
14 березня минулого року обурені воїни-афганці намагалися поспілкуватися з мером, однак від людей відгородилися та намагалися виштовхати їх з приміщення міськради. Тоді протестувальники потрощили турнікети. Депутата міської ради від «Батьківщини» Миколу Булатецького звинувачували у тому, що він ламав огорожу, та в судовому порядку вимагали з нього штраф 14 тисяч гривень. Депутат облради, афганець Михайло Мушієк тоді виявив, що турнікети встановлено у міськраді незаконно. Він зачитав висновок пожежників: «У ході перевірки встановлено, що в холі будівлі виконавчого комітету Черкаської міської ради по вулиці Байди Вишневецького, 36 встановлено огорожу та турнікети, що є порушенням вимог правил пожежної безпеки в Україні. За результатами перевірки, відповідальні особи за протипожежний стан притягнуто до адміністративної відповідальності та вручено припис на усунення недоліків у встановлені терміни», — повідомило Черкаське обласне управління держтехногенбезпеки.
Однак з того часу турнікети продовжували перешкоджати вільному доступу черкащан до міської ради.
30.05.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter