Кім Ір Сен живий: після партії в шахи з Тулубом щасливий шестикласник Максим пообіцяв більше тренуватися й не зупинятися...

Кім Ір Сен живий: після партії в шахи з Тулубом щасливий шестикласник Максим пообіцяв більше тренуватися й не зупинятися...Як інформують у Черкаській ОДА, під час візиту до Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, що на Смілянщині, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб ознайомився з роботою літніх таборів «Дивосвіт» та «Веселка», в яких протягом літнього періоду зможуть оздоровитися та відпочити 204 учні.
Окрім спортивної та туристичної секції, у таборі діти мають змогу відвідувати різноманітні гуртки та секції, займатися творчістю. Особливо очільника області зацікавили юні спортсмени, які практикували свої вміння із гри в шашки та шахмати. З одним із них, шестикласником Максимом, губернатор навіть зіграв партію.
«Він дуже кмітливий, спритний, розумний, - На цьогорічному всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру» отримав відмінний результат», - розповідають вчителі хлопчика.
Сам школяр приємно вражений такою можливістю продемонструвати свій талант та пообіцяв більше тренуватися і не зупинятися на досягнутому.
Про те, на чию користь закінчилася партія, в ОДА не повідомляють.
29.05.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter