У Черкасах за 100 тис. грн. облаштують пляж для інвалідів

У Черкасах за 100 тис. грн. облаштують пляж для інвалідів У Черкасах незабаром з’явиться пляж для людей з інвалідністю. Як повідомляють у прес-службі Черкаського МВК, облаштують його на території нині діючого пляжу «Живчик», що розташований поблизу храму Андрія Первозванного на вул. Героїв Дніпра. Міській владі вдалось домовитись із орендарем цього пляжу на розміщення на цій території спеціалізованого місця відпочинку для людей з особливими потребами.

Як розповів заступник міського голови Борис Євмина, найближчими днями буде уточнений проект майбутнього пляжу (розробленого ще торік), а також визначено підрядників. Після чого розпочнуться роботи зі зведення необхідних елементів на пляжі для людей з інвалідністю. А саме: облаштування під’їздів до води для інвалідів-візочників, санвузлів, переодягалень тощо.

На спорудження такого пляжу у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на цей рік закладено 100 тисяч гривень.

- Цих грошей має вистачити на вирішення першочергових питань. Також посильну допомогу зі зведення необхідних елементів на пляжі для інвалідів надасть орендар пляжу «Живчик». Цього тижня будуть узгоджені всі питання, а з наступного – розпочнуться роботи, аби вже у червні люди з особливими потребами мали змогу повноцінно відпочити біля води, – зауважив Борис Григорович.

За його словами, територія пляжу «Живчик» має зручне місцерозташування, а також розвинену інфраструктуру. Адже поруч розташована зупинка громадського транспорту, також облаштовано місце для паркування авто.
29.05.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter