У Черкасах офіційне вітання Тулуба з Днем прикордонника прозвучало голосом Рябцева

У Черкасах офіційне вітання Тулуба з Днем прикордонника прозвучало голосом Рябцева Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні на території парку 30-річчя Перемоги (м. Черкаси) біля Пам'ятного знаку прикордонникам усіх часів відбулось урочисте свято з нагоди Дня прикордонника, на честь 95-ї річниці створення Прикордонних військ України.
В урочистих заходах взяли участь курсанти Навчального центру та ветерани-прикордонники всіх поколінь та місцеві чиновники.
З вітальним словом до учасників свята від імені голови облдержадміністрації Сергія Тулуба звернувся Сергій Рябцев.
– Непорушність кордонів завжди була ознакою сильної держави, – відзначив Сергій Віталійович. – Прикордонники щохвилини готові стати на захист своєї Вітчизни. Сотні бійців ціною власного життя зупинили ворога та не допустили його до кордонів. Прикордонні війська України є першою візиткою української державності. Облдержадміністрація завжди надає допомогу Оршанецькому навчальному центру. Бажаємо Вам завжди мати високий бойовий дух, міцне здоров’я і надійне домашнє вогнище! Охороняйте кордони на благо та процвітання нашої Батьківщини!
До слів вітання приєднався Михайло Чечетов. Народний депутат відмітив, що всіх учасників заходу об’єднує право та честь носити зелений кашкет прикордонника. Зелений кашкет – це святиня. Михайло Васильович пригадав роки своєї служби. На його переконання, колишніх прикордонників не існує. Вони одні з перших хто стоїть на шляху до збереження спокою, благополуччя та цілісності нашого суспільства.
З нагоди свята деяким учасникам заходу вручено почесні відзнаки та цінні подарунки.
28.05.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter