Після "восекретарювання" комуніста Білоусова квіткар Ткаченко прикрасив міськвиконком "Декорою Ред"

Після "восекретарювання" комуніста Білоусова квіткар Ткаченко прикрасив міськвиконком "Декорою Ред"     До Дня міста Черкаси збираються заквітнити. Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі.
- На сьогодні ми висадили до 70% запланованих для висадки у місті квітів, - констатує депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко, чиє підприємство «Сад мрій» проводить озеленення Черкас. – Таким чином, ми уже впорядкували територію біля Палацу одружень та драмтеатру, клумби біля бібліотеки імені Лесі Українки та пам’ятника афганцям, клумби по вулиці Кірова, квітами обсаджуємо і дерева по вулиці Кірова та на бульварі Шевченка. Загалом, уже висаджено до 25 тисяч квітів. Цьогоріч міські клумби милуватимуть око новими видами квітів і новими кольорами - ми висаджуємо петунії та пеларгонії, цинерарію та сальвію. Новація у оформлені міських клумб – їх почали прикрашати мармуровою крихтою. Крім того, акцент у озелененні все більше зміщується у бік багаторічних квітів – таких як іриси, ясколка – і перша зелень на міських клумбах з’являється ще ранньої весни.
До Дня міста ми уже прикрасили горщиками із пеларгоніями «Декора Ред» (вони дуже красиво квітнуть) вікна міськвиконкому – усього на це пішло до 600 рослин. А герб міста – на Пагорбі Слави – обсадили майже 2 тисячами чорнобривців. Наразі там ремонтується система поливу, крім того, нові системи поливу цьогоріч буде встановлено біля драмтеатру та на бульварі Шевченка, вулиці Кірова.
28.05.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter