Міськрада Черкас поділила майно збанкрутілого "ЧЕЛУАШ" між «Черкаситеплокомуненерго» та «Черкасиводоканалом»

Міськрада Черкас поділила майно збанкрутілого "ЧЕЛУАШ" між «Черкаситеплокомуненерго» та «Черкасиводоканалом»Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, на сесії міської ради депутати прийняли рішення передати об’єкти вуличної інфраструктури з балансу комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» на баланс інших комунальних підприємств – «Черкаситеплокомуненерго» та «Черкасиводоканал». Причина – критична ситуація на КП «ЧЕЛУАШ».

-Це підприємство опинилось у кризі, рахунки і майно заарештовані, усе майно в оренді, до того ж його збираються продати з аукціону, - говорить заступник міського голови Павло Карась. – Загальна заборгованість підприємства, в тому числі і по заробітній платі, сягає майже 3 мільйонів гривень. Усе це блокує подальшу роботу підприємства. В таких умовах ми не можемо продовжувати асфальтування міських доріг.

Нині на КП «ЧЕЛУАШ» працює лише дві бригади з ремонту доріг: одна фрезерує, одна асфальтує. На «Черкаситеплокомуненерго» також є бригади з асфальтування. Саме тому і вирішили об’єднати цю функцію. Це дозволить організувати ямкове асфальтування доріг у Черкасах та розрахуватись із працівниками, які ще з 1 січня цього року не отримують заробітну плату. За словами Павла Карася, жодної копійки із тарифу за тепло не буде використано на асфальтування.

До 1 вересня Павло Карась надасть своє бачення та пропозиції щодо існування нинішнього підприємства «ЧЕЛУАШ» та про можливе створення нового КП, яке обслуговуватиме всю дорожню інфраструктуру міста.
24.05.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter