Колектив "Нової Доби": Чутки про те, що Бобов пропонує закрити газету, - неправда

Колектив "Нової Доби": Чутки про те, що Бобов пропонує закрити газету, - неправда Ми вже повідомляли про намір нардепа Геннадія Бобова пов`язати свою долю з майбутнім популярного черкаського видання «Нова Доба». На поштову скриньку Провінції надійшло звернення від коллективу редакції щодо останніх подій в колективі.

У вівторок, 22 травня, до колективу нашої газети «Нова Доба» звернувся народний депутат Геннадій Бобов із пропозицією стати її інвестором для вирішення фінансових проблем видання, зокрема погашення заборгованості перед друкарнею. Наша газета дійсно останнім часом переживає нелегкі часи. Із складу засновників «Нової Доби» вийшли і обласна адміністрація, і обласна рада, і майже рік ми виходимо власними силами без жодної фінансової підтримки. Тому залучення інвестора і для трудового колективу газети, і для її передплатників – чи не єдиний на сьогодні шлях виходу «Нової Доби» з фінансової кризи.
Ми працюємо вже майже 15 років, нас читають і люблять люди, хочеться сподіватися і на розуміння нашої ситуації з боку колег – журналістів із інших видань. Можливо, хтось і хотів би закриття «Нової Доби», про що вже поширюють неправдиві чутки в пресі, що нібито Геннадій Бобов пропонує закрити газету, а всім працівникам видання перейти на роботу найманими працівниками в нову приватну газету. Акцентуємо вашу увагу, що ми працюємо в тому ж складі, щоправда, поки що, знову ж таки через фінансові проблеми виходимо не двічі, а лише раз на тиждень.
Але дуже сподіваємося, що наші колеги серед журналістів проявлять солідарність і згадають про те, що всі ми – «не приватні, не державні, не біло-блакитні, не опозиційні». Ми - журналісти, які працюють на єдиному інформаційному просторі. Тому дуже неприємно, коли наші колишні працівники, яким «Нова Доба» дала путівку у «велику пресу», сьогодні про це забувають і замість підтримки та адекватного розуміння ситуації, поширюють чутки та плітки. Всю інформацію стосовно подальшого розвитку ситуації з газетою «Нова Доба» ми обов’язково повідомимо, коли всі питання буде вирішено юридично.
колектив «Нової Доби»
23.05.2013 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter