У Черкасах відбулися установчі збори зі стоворення Громадської Ради

22 травня відбулись Установчі збори зі створення Громадської Ради при Черкаській міській раді. Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, на засіданні були присутні 28 представників від громадських організацій, благодійних фондів та комітетів самоорганізації населення м.Черкаси. Загалом до участі було подано 35 заявок.
У Черкасах відбулися установчі збори зі стоворення Громадської Ради

Головуючий Установчих зборів зі створення Громадської Ради – голова Черкаського обласного осередку громадянської мережі «Опора» Микола Макуха наголосив, що
участь у громадських радах дає можливість громадським організаціям та експертам формулювати і відстоювати думку суспільства. З іншого боку, органи виконавчої влади завдяки громадським радам отримують додатковий експертний потенціал та ресурси.
У той же час громадські ради мають дорадчий статус, тому можливості їх впливу на прийняття рішень і діяльність органів влади є обмеженими.
– Механізм створення громадської ради є ефективним, якщо відповідний орган дійсно в цьому зацікавлений. Дуже важливим є також фаховий рівень учасників громадської ради, ступінь їх авторитетності для органу влади. У Черкаській міській раді є всі умови для повноцінної роботи Громадської Ради, склад якої досить широко представлений громадськістю міста, – наголосив Микола Макуха.
23.05.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter