Черкаський окружний адміністративний суд зобов`язав комунальні підприємства Черкас здійснити перерахунок тарифів

Черкаський окружний адміністративний суд зобов`язав комунальні підприємства Черкас здійснити перерахунок тарифів 21 травня Черкаський окружний адміністративний суд за результатами розгляду справ за позовами прокурора міста Черкаси до комунальних підприємств Черкаської міської ради «Соснівська служба утримання будинків», «Придніпровська служба утримання будинків», «Служба утримання будинків «Митниця» про проведення перерахунку коштів за житлово-комунальні послуги, задовольнив позовні вимоги прокурора. Крім того, повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, суд зобов’язав вказані комунальні підприємства здійснити перерахунок коштів понадміру нарахованої на підставі рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради №1747 від 25.11.2008 «Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій», вартості житлово-комунальних послуг споживачам у м. Черкаси. Нове нарахування за період з 01.12.2008 по 01.04.2011 повинно бути здійснене у відповідності до постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 15.06.2009 згідно тарифів, встановлених рішенням №1473 від 16.10.2007.
Як повідомлялось раніше, у січні 2013 року Вищий адміністративний суд України суд відмовив у задоволенні касаційної скарги виконавчого комітету Черкаської міської ради, і залишив у силі постанову Черкаського окружного адміністративного суду та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду про визнання незаконним та скасування вказаного рішення виконавчого комітету Черкаської міської №1747 від 25.11.2008 «Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій».
Прокурор міста Черкаси звернувся в березні 2013 року з позовом до Черкаського окружного адміністративного суду про зобов’язання КП «Соснівська СУБ», «Придніпровська СБУ», «СУБ «Митниця» вчинити перерахунок вартості житлово-комунальних послуг.
прес-служба прокуратури міста Черкаси
23.05.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter