Замість спорудження гідротехнічних об`єктів Черкаське облуправління водних ресурсів збудувало в Мошнах ставки для приватного товариства

Замість спорудження гідротехнічних об`єктів Черкаське облуправління водних ресурсів збудувало в Мошнах ставки для приватного товариства За попередніми результатами ревізії фінансово-господарської діяльності Державного агентства водних ресурсів України та підпорядкованих йому підприємств, установ і організацій Держфінінспекція України виявила порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів держави, на суму 117,9 млн грн. Контрольними заходами було охоплено ІІ півріччя 2010 року, 2011 та 2012 роки.
Зокрема, 600 тис. грн, виділених з держбюджету на спорудження гідротехнічних об'єктів, Черкаське обласне управління водних ресурсів спрямувало на будівництво ставків в адміністративних межах Мошнівської сільської ради Черкащини та для приватного акціонерного товариства НВО «Прогрес».
Випадки використання установами Держводагентства бюджетних коштів не на цілі, передбачені державними програмами, є непоодинокими.
ДФІ України
21.05.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter