Як у Черкаській ОДА Диво-Птаха шанувальник Петрова-Водкіна "пєтухом" назвав й наказав забиратися геть із Соборної

Як у Черкаській ОДА Диво-Птаха шанувальник Петрова-Водкіна "пєтухом" назвав й наказав забиратися геть із СоборноїПро чудернацькі поневіряння по черкаським майданах черкаського Диво-Птаха, виготовленого місцевою народною майстринею Отнякіною – Бердник, розповів Провінції відомий у політичній тусовці чоловік. Як ми вже інформували, 29 квітня на Собороному майдані в Черкасах встановили триметрового Диво-Птаха. Але через добу Птах «перелетів» на Театральний майдан. Ніяких логічних пояснень перенесення скульптури не прозвучало...
24 квітня в Черкасах зняли Одарича. Рикошетом гучна відставка вдарила по беззахисному витвору дітлахів та Отнякіної-Бердник. Хазяїн одного з кабінетів, чиї вікна виходять прямо на Соборну площу, побачивши розмальовану пташку, викликав кого треба й запитав:
- Что это за петух такой под моими окнами? Ану убрать...
Дарма, що у виготовленні ескізу Диво-Птаха взяли участь понад 130 дітей. Над скульптурою працювали майстри ВАТ «Темп» . Планувалося, що черкаський Диво-Птах візьме участь у «параді вишиванок» у Києві на День Незалежності...
Незважаючи на те, що інформаційним та організаційним супроводом Диво-Птаха займалася міська влада, вищезгаданого власника кабінету в Черкаській ОДА не послухатися не посміли. Добре, що цей добродій з ОДА не доручив вірним нукерам причепити до Диво-Птаха повітряні кульки й запустити в небо, як олімпійського ведмедика у Москві.

Чому? Тому що той понад усе цінує відоме полотно Петрова-Водкіна «Купание красного коня». Саме тому з його легкої руки у кріслі в.о. мера Черкас опинився покірливий і не норовливий комуніст- пенсіонер Білоусов, якого тепер господар кабінету в ОДА макатиме й макатиме, макатиме й макатиме. Як, врешті-решт, й усі Черкаси.
Як у Черкаській ОДА Диво-Птаха шанувальник Петрова-Водкіна "пєтухом" назвав й наказав забиратися геть із Соборної
17.05.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter