Із 4 червня в Черкасах працюватиме Літня школа реабілітації інвалідів

Із 4 червня в Черкасах працюватиме Літня школа реабілітації інвалідівІз 4 червня у Черкасах на базі веслувальної станції (у районі вул. Гагаріна, 53) за підтримки міської влади почне працювати Літня школа реабілітації інвалідів. Її діяльність відбуватиметься у рамках соціального проекту «Соціально-медична, соціально-психологічна та соціально-педагогічна реабілітація людей з інвалідністю», який став одним із переможців міського конкурсу проектів громадських організацій на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг. Його реалізацію здійснює МГО «Соціум».

Літня школа реабілітації інвалідів працюватиме на базі веслувальної станції щоденно, крім вихідних, впродовж літніх місяців – з червня до вересня, допоки температура повітря та води у р. Дніпро дозволятиме здійснювати фізичне оздоровлення людей з обмеженими можливостями. Тоді як з вересня до кінця року водні заняття для учасників проекту здійснюватимуться у басейні.

Виконавчий директор міської громадської організації «СОЦІУМ» Сергій Назаренко розповів, що для людей з обмеженими можливостями в рамках проекту надаватиметься комплекс реабілітаційних послуг. А саме: соціально-психологічних (проведення тренінгів, індивідуальних та групових занять, а також арт-терапії), соціально-педагогічних (лекції, бесіди, практичні заняття щодо ведення здорового та активного способу життя тощо), а також соціально-медичної терапії. Така реабілітація включатиме в себе гімнастику для дихання, вправи для суглобів, рухи в кінцівках, ходіння в басейні. А також вільне плавання та вправи за методикою гідрокінезотерапії, що здійснюватиметься безпосередньо на відкритому повітрі на березі та у річці Дніпро. Крім цього регулярно у Літній школі реабілітації інвалідів проводитимуться свята, фестивалі та конкурси.

- Своєю роботою ми сподіваємось допомогти людям з інвалідністю подолати соціальну пасивність, розгубленість, залучаючи їх до активного способу життя. Це сприятиме покращенню їх здоров’я, набуттю нових знань, навичок та впевненості у власних силах, а також розширить коло спілкування, – зауважив Сергій Юрійович.
17.05.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter