Держказначейство блокує оплату за поновлення нормативної грошової оцінки землі у більшості населених пунктів Черкаської області

Держказначейство блокує оплату за поновлення нормативної грошової оцінки землі у більшості населених пунктів Черкаської області Як інформують у Черкаській ОДА, 2013 року 264 населені пункти Черкащини потребують поновлення нормативної грошової оцінки земель.
На 14 травня державним підприємством «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виготовлено технічну документацію з поновлення нормативної грошової оцінки 211 населених пунктів області. Сільськими радами проплачено роботи лише у 86 населених пунктах. Решта коштів не оплачується Державною казначейською службою у районах області.
Варто зазначити, що при поновленні нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Черкащини, вартість одного квадратного метра земель зростає в середньому в 2,5 раза. Це сприяє збільшенню приросту доходної частини місцевих бюджетів від плати за землю на 20-25 %. Середній період окупності витрат на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів не перевищує одного року.
16.05.2013 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter