По-підлітковому гіперактивний радник Білоусова безстрашно вступив в бій з одаричевими кібер-злочинцями

По-підлітковому гіперактивний радник Білоусова безстрашно вступив в бій з одаричевими кібер-злочинцямиЯк інформує Про Все, 15 травня, радник в.о. міського голови Валерій Воротнік направив своєму керівникові службову записку з приводу хаосу в комп’ютерних системах міськвиконкому і ймовірну небезпеку, яку може становити такий безлад.
“СЛУЖБОВА ЗАПИСКА
Вважаю, що ситуація, яка склалася з експлуатацією комп’ютерних мереж, які використовують служби та підрозділи Черкаської міської ради, умови експлуатації та доступу до офіційного веб-сайту Черкаської міської ради несуть в собі загрозу інформаційній безпеці та потребують негайного втручання. Крім того, окремі існуючі моменти створюють передумови для скоєння кримінальних злочинів, а саме злочину в сфері використання ІТ – несанкціонованого втручання в роботу ЕОМ, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж. Своє переконання я обгрунтовую наступним чином:
1. Є незрозумілою організація, принцип роботи та експлуатації комп’ютерних мереж міськвиконкому. Зазначу, що ряд посадовців виконкому мають оформлені відповідним чином допуски до інформації з обмеженим доступом. У той самий час комп’ютерні мережі, персональні комп’ютери, програмне забезпечення, яким користуються у своїй роботі дані особи, обслуговуються сторонніми особами без відповідних допусків, що унеможливлює існування будь-якого рівня безпеки. Вважаю, що існуюча ситуація може бути використана для несанкціонованого отримання службової інформації сторонніми особами.
2. Під час засідання міськвиконкому, яке відбулося 14 травня 2013 року на відповідному офіційному веб-ресурсі не велася інтернет-трансляція засідання. В той самий час камери, встановлені в к. 206, продовжували працювати. Трансляція відео-потоку зі встановлених в виконкомі камер, враховуючи існуючу ситуацію з експлуатацією комп’ютерних мереж виконкому, може спрямовуватися куди завгодно і з будь-якою метою, в тому числі, – злочинною.
3. Доступ до адміністрування офіційного веб-ресурсу Черкаської міської ради має близько 30 осіб. Лише кілька з них мають відношення до інформаційних підрозділів ради. Інші співробітникам прес-служби, які здійснюють безпосередню експлуатацію сайту не відомі. Існуюча ситуація може призвести до втручання в роботу веб-ресурсу, розміщення на ньому будь-якої інформації сторонніми особами в будь-який час і з будь-якого місця. Враховуючи офіційний статус веб-ресурсу як офіційного сайту Черкаської міської ради, дане втручання може мати ознаки кримінального злочину”.
Від Провінції: шпійони, кругом шпійони...
15.05.2013 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:47 15.05.2013 nickname:
Пане Валерію, якщо Вам є незрозумілою організація, принцип роботи та експлуатації комп’ютерних мереж міськвиконкому, то можливо, треба здобути відповідну освіту? У ЧДТУ є спеціалізація з цього напрямку, Факультет електронних та інформаційних технологій. Там Вам все пояснять і розтлумачать