Черкаський парад 9 травня приймали Рябцев, Білоусов та...Жуковська

Черкаський парад 9 травня приймали Рябцев, Білоусов  та...Жуковська9 травня у Черкасах пройшли святкові заходи з нагоди 68-ї річниці Великої Перемоги. Як інформують у Черкаській ОДА, в урочистостях узяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Сегій Рябцев, який разом із заступником голови обласної ради Володимиром Вовченком, головою Черкаської міської ради ветеранів Іваном Губським, почесним президентом ПАТ «Азот» Валентиною Жуковською та секретарем міської ради Віктором Білоусовим привітав учасників урочистого маршу та жителів і гостей міста з Днем Перемоги.
На головну площу міста виїхала військова техніка часів Великої Вітчизняної війни, крокували святковою ходою сивочолі ветерани. Пройшли урочистим маршем курсанти Академії пожежної безпеки України ім. Героїв Чорнобиля та Оршанського навчального центру прикордонної служби України, а також учні черкаських загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл міста. Серед них – вихованці гімназії №9, яка має гвардійські класи.
Звертаючись до учасників урочистостей, Сергій Віталійович наголосив на значенні свята Перемоги для області та держави в цілому:
«Велика вітчизняна війна чорним крилом зачепила кожну українську родину. За роки окупації загинули біля 50 тисяч мирних жителів Шевченкового краю, до рідних домівок із фронтів не повернулися майже 160 тисяч громадян. Гіркий смак лихоліття відчула кожна людина, тому це свято – одна з найважливіших дат, яка об’єднує наш народ», – зазначив він.
Святковими композиціями привітав визволителів духовий оркестр Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, танцями, піснями та щирими посмішками радували вихованці загальноосвітніх шкіл міста.
«Ці люди вирішували долю не лише нашої країни, а й усієї Європи. Саме їм ми сьогодні завдячуємо мирним сьогоденням», – зазначив Голова Черкаської ради ветеранів Іван Губський.
Звертаючись з вітальним словом до ветеранів Великої Вітчизняної війни, Сергій Рябцев запевнив, що піклування про них є одним з пріоритетних завдань для влади Черкащини:
«Сьогодні в області проживає понад 50 тисяч ветеранів, серед яких близько 8 тисяч – учасники бойових дій. Ми не очікуємо свят. Турбота про ветеранів – наш щоденний синівський обов’язок перед тими, хто не шкодував свого життя заради нашого мирного майбутнього. На підтримку ветеранів спрямовані і соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, над втіленням в життя яких вже третій рік поспіль працює команда влади усіх рівнів. Низький уклін вам, ветеранам, що своїми героїчними діями на фронтах і в тилу примусили капітулювати ворога, захистили нашу Батьківщину і Європу від німецьких окупантів та здобули Велику Перемогу. Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття та домашнього затишку. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу й усіма своїми справами утверджувати мир і злагоду на рідній землі».
10.05.2013 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter