8 травня відбудеться перше засідання нового Черкаського виконкому

8 травня відбудеться перше засідання нового Черкаського виконкому Новопризначені заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами, члени виконавчого комітету Черкаської міської ради, які є посадовими особами органів місцевого самоврядування, зараз проходять спецперевірку. Про це інформують у прес-службі Черкаського МВК.
– Це обов’язкова процедура, передбачена законодавством. Перш ніж новопризначені керівники мають приступити до своїх повноважень, кожен з них проходить спеціальну перевірку, яка має бути проведена у п’ятнадцятиденний строк. З огляду на ситуацію, ми максимально пришвидшуємо цю процедуру, – розповів перший заступник міського голови Віктор Беззубенко.
Вже сьогодні до 16-ої години право підпису матиме секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Білоусов, а також перший заступник міського голови Віктор Беззубенко. Тому жодних зволікань з підписом документів, в тому числі на оплату у Держказначействі, не буде.
По решті новопризначених керівників виконавчого комітету Черкаської міської ради Віктор Беззубенко повідомив, що після завершення усіх належних процедур вони приступлять до виконання своїх повноважень. Орієнтовно, це відбудеться після 13 травня.
Планове засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради відбудеться у середу, 8 травня.
07.05.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter