Через скидання води на Канівській ГЕС підтоплені садиби й бази відпочинку в Канівському й Черкаському районах (відео)

За повідомленням управління ДСНС в Черкаській обалсті, 6 травня до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про підтоплення садиб і баз відпочинку у с. Сушки Канівського району та в с. Хрещатик Черкаського району. Як стало відомо, підтоплення сталося внаслідок запланованого скидання води Канівською ГЕС. Внаслідок підвищення рівня води в межах Прохорівської сільської ради Канівського району, у селі Сушки 48 домоволодінь, у яких проживає 150 чоловік, вода знаходиться на садибних ділянках; у 10 домоволодіннях водою частково підтоплені надвірні споруди. Транспортне сполучення з населеним пунктом не порушено, об’єкти життєзабезпечення працюють в звичайному режимі.
У межах Тубільцівської сільської ради Черкаського району (в межах с. Хрещатик) вода знаходиться на заплаві, частково підтоплені та відрізані водою території, де знаходяться 14 баз відпочинку.
З місцевим населенням проведена роз’яснювальна робота та були роздані застережливі листівки. Загрози підтоплення населених пунктів сіл Хрещатик, Тубільці та Первомайське немає.
За даними Черкаського регіонального управління водних ресурсів протягом 2 діб рівні води у водосховищі повинні стабілізуватись.
07.05.2013 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter